Hannah Montana

28. září 2011 v 14:52 | Anýks
Role: Mikayla
Rok: 2007
•hrála ve 2 epizodách, v 1 byla zmíněna (2x22)
Popis
Miley Srewartová se může zdát jako průměrná dívka, ale to není pravda. Přestěhovala se z Tennesseedo Malibu, aby mohla žít svůj sen. Miley má obrovské tajemství, o kterém ví jen její otec s bratrem a nejlepší přátelé Lilly a Oliver. Miley žije dva životy. Jeden jako normální studentka střední školy a druhý jako slavná popová hvězda Hannah Montana. Její nejlepší kamarádka Lola žije svůj druhý život jako Lola, Hannina přitelkyně.
2x13 I Want You to Want Me...to Go to Florida/Chci abys Chtěl abych Jela na Floridu
Hannah (Miley) chce jet na koncert a Floridu, aby mohla porazit soupeřku Mikaylu, ale když si Robby zraní záda nechce Miley pustit, tak Miley letí bez vědomí otce s Roxy. Otec je naštvaný, ale je proto že jeho malá holčička tak roste. Nakonec Hannah "smete Mikaylu z pódia".
2x18 That's What Friends Are For?/Od toho jsou Přátelé
Miley je žárlivá na Mikaylu, protože má hrát milenku v příštím filmu Jake Ryana. Miley s Lilly se dostanou do studia a pošlou Mikaylu se slovy, že na ní venku čeká Johny Depp (nebo kdo ;)) a pak jí zamknou. Miley hraje Mikaylu a dělá ve filmu naschvály, aby Mikaylu (kterou dělá Miley) vykopli. Vše se ale provalí, Mikayla se vrátí k filmu.
Mikayla
Mikayla je popová hvězda, velmi podobná Hannah, ale zatím mnohem méně úspěšnější. Poprvé se potkají v show Colina Lassitera a při natáčení jsou na sebe milé, ale po natáčení Mikayla otevřeně řekne, že Hannu nesnáší. Mikaylin 1.hit v Top 10 je "If Cupid Head a Heart" a jako Hannah se také věnuje herectví. Její první film je "Roger Bucks: Intergalactic Bountry Hunter" kde hraje "Alien Babe" (mimozemská kráska) po boku Jake Ryana. I když se může zdát arogantní (tak se chová k Hanně), na ostatní jidi je moc milá. Byla zmíněna v díle 2x22 - We're so Sorry (Uncle Earl)/Omluva pro strýce Earla kde kritik Barney Bittman řekl, že kdyby Milayla měla srdce ("If Cupid Head a Heart"), tak by nezpívala. Zatímco Hannu nenávidí, má ráda Miley (neví že jsou jedna a ta samá), ale Lilly taky ne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama