Sonny with a chance

28. září 2011 v 14:57 | Anýks
Role: Selena Gomézová
Rok: 2009
Popis
Sonny, talentovaná a vtipná dívka ze středozápadu, byla oběvena mezinárodními hledači talentů a přestěhovala se do Los Angeles, aby hrála v populární show So Radom (Náhody). Potkává milé lidy, ale také závistivou a protivnou Tawnia a arogantního Chada ze seriálu McKenzie Falls (McKezieho Vodopády).
1x13 Battle of Networks' Stars/Souboj Hvězd
Chad natáčí film o jeho životě: Chad Dylan Cooper: The Chad Dylan Cooper Story (Životní Příběh Ch. D. Coopera). Rozhodl se obsadit členy Náhod, aby hráli sami sebe, kromě Sonny, protože si myslí, že je těžké s ní spolupracovat. Tak se rozhodne místo Sonny obsadit Selenu. Selena vidí, jak jsou do sebe Sonny a Chad zamilovaní, ale oba to popírají a smějí se, že Selena rozumí "mezilidským vztahům". Když už oba mají dost Seleiných řečí, Sonny přizná, že Chad má krásné oči a on řekne, že Sonny má hezké vlasy. Selena naštvaně odchází, protože to nemá zapotřebí...,ona která hrála v Campu Hip Hop. Nakonec získá roli Sonny.
Selena Gomézová
Selena měla hrát Sonny v Chad Dylan Cooper: The Chad Dylan Cooper Story (Životní Příběh Ch. D. Coopera), ale skončila na poslední chcíli, protože jí unavovalo neustálé hašteření Sonny a Chada. Také zjistila co k sobě oba dva (Sonny a Chad) cítí, i když to oba popírají.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama